Žalia arbata spuogų randus

Spuogai apibrėžiami kaip odos būklė, sukelianti tokius simptomus kaip spuogai, prijungtos poros ir mazgeliai ar cistos, paprastai atsirandančios ant veido, krūtinės, nugaros ir pečių ir gali sukelti randą. Amerikos dermatologijos akademija praneša, kad beveik 50 milijonų amerikiečių kenčia nuo spuogų, todėl tai yra viena iš dažniausiai diagnozuotų odos sutrikimų Amerikoje. Paprastai pradedant brendimo laikotarpiu, spuogai gali toliau vystytis ir pablogėti visą 20 metų asmenį ir net jo 50 metų. Gydymas spuogų randus gali būti atliekamas receptinių tepalų arba be recepto vaistų. Tačiau natūralūs papildai, tokie kaip žalioji arbata, gali sumažinti spuogų randus.

Žaliosios arbatos aktyviosios sudedamosios dalys

Merilando medicinos centro universitetas praneša, kad žaliosios arbatos medicininės savybės gali būti priskiriamos cheminėms medžiagoms, vadinamosiomis polifenoliais, kurie yra terminas apibūdinti junginius, žinomus kaip katechinai. Žalioji arbata yra šešios aktyvios katechinų, kurių sudėtyje yra epikatechino gallato, epigalokatechino, epikatechino, galakatechino ir katechino. Visi šie chemikalai yra žinomi dėl jų didelio antioksidantų koncentracijos. Rice University teigia straipsnyje “Antioksidantai ir laisvieji radikalai”, kad antioksidantai pašalina kenksmingus laisvuosius radikalus, kurie yra nevienodi atomai. Yra žinoma, kad laisvieji radikalai sukelia kraujo ląstelių pažeidimus, kurie, jei jų nekontroliuojama, gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų.

Žalioji arbata ir spuogų randus

Vienas iš pagrindinių spuogų šalutinių poveikių yra odos uždegimas, ir šis uždegimas gali sukelti opos, kurios atsiranda randams. Merilendo universiteto medicinos centras teigia, kad ECGC cheminė medžiaga, kuri yra viena iš stipriausių katechino junginių, esančių žaliojoje arbatoje, veiksminga mažinant odos uždegimą. Vidinis suvartojimas ir vietinis žalioji arbata gali padėti sumažinti spuogus sukelto uždegimo, kuris gali padėti pašalinti randų vystymąsi, sumažinant spuogų opos skaudumą. Nors “žaliosios arbatos” pranašumai, specialiai skirti spuogų randus mažinimui, yra diskutuojami mokslinėje bendruomenėje, “Amerikos dermatologijos akademijos žurnalas” praneša, kad aktyvūs žaliojo arbatos ingredientai yra medicininės naudos odos sveikatai ir odos ląstelių taisymui.

Taikymo metodai

Žalioji arbata gali būti vartojama per gėrimų formą, taip pat vartojant vietinį. Merilendo universiteto medicinos centre siūloma kasdien suvartoti du ar tris puodelius žaliosios arbatos, kuri suteikia organizmui nuo 240 iki 320 mg polifenolių. Tačiau vartojimo procesas gali būti supaprastintas, vartojant nuo 100 iki 750 mg žaliosios arbatos ekstrakto papildų per dieną. Taikyti žaliosios arbatos vietinę odą, nusipirkti tepalų žaliosios arbatos ekstrakte arba pridėti 8 oz. Vandens, kad keptų virimo ir pridėti 2 šaukštai. Prarastų žalių arbatos lapų. Leiskite arbatui pasvirti mažiausiai 10 minučių, kad polifenoliai ir kiti aktyvieji junginiai būtų ištraukti iš lapų. Palaukite, kol arbata bus patogioje temperatūroje, ir padėkite rankinę ranką į arbatą. Užtepkite rankinę rankinę į odą ir 10 minučių leiskite arbatui įsiurbti į odą. Periodiškai paminkštinę rankinę nuplaukite į arbatą visą paraiškos pateikimo laiką.

Įspėjimai

Prieš pradėdami naudoti žaliosios arbatos, kad galėtumėte gydyti spuogų randus, aptarkite šios žolės naudojimą su savo gydytoju. Tai ypač svarbu, jei vartojate spuogus ar tepalus. Kai kurie dažniausiai pasitaikantys šalutiniai poveikiai, susiję su žalioji arbata, yra gaunami iš arbatos kofeino ir gali sukelti galvos svaigimą, nemiga, apetito praradimą ir dirglumą.