Vaistažolių preparatai aspergiliui

Aspergillus yra gentis ar kategorija, susidedanti iš šimtų pelėsių rūšių visame pasaulyje. Aspergillus rūšys teikia pirmenybę deguonies turtingai aplinkai ir dažniausiai yra krakmolingų maisto produktų, tokių kaip duona ir bulvės, ir kai kurie riešutai, pavyzdžiui, žemės riešutai ir graikiniai riešutai, teršalai. Kai kurios rūšys sukelia žmonėms, gyvūnams ir paukščiams grybelines infekcijas. Aspergiliozė yra grybelinė kvėpavimo takų, plaučių ir sinusų infekcija, kuri gali tapti gyvybei pavojinga būklę imuniteto silpnintuose žmonėse. Antigrybeliniai vaistai dažnai yra veiksmingi, jei jie žudo Aspergillus rūšis, nors kai kurie iš jų linkę naudoti vaistažolių preparatus, kurie sukelia mažiau šalutinių poveikių. Pasitarkite su savo pirminiu sveikatos priežiūros specialistu prieš pradėdami vaistažoles.

“Aspergiliozės” rūšys, kurios dažniausiai sukelia aspergiliozės infekcijas, yra A. flavus, A. niger ir A. fumigatus, pagal “žmogaus biochemiją ir ligą”. Aspergillus rūšys gamina didelius kiekius oksalo rūgšties, kai jie plečiasi kvėpavimo sistemoje, o tai sukelia simptomus Krūtinės ir sinusų skausmas, kosulys, dusulys ir karščiavimas. Aspergillus plaučių infekcijos yra gana dažnos žmonėms su susilpnėjusia imunine sistema, pvz., AIDS ir chemoterapija. Dažniausias ir sėkmingas tradicinis aspergiliozės gydymas yra generinis vaistas, vadinamas itrakonazolu, kuris yra triazolo tipo priešgrybinis preparatas. Itrakonazolas yra saugesnis nei kiti triazolai, tačiau daugelis vaistažolių nuo grybelių taip pat yra veiksmingi, todėl mažesnė rizika sukelti rimtus šalutinius poveikius.

Populiari ir ekonomiška natūrali grybelinė Aspergillus ir kitų grybelinių infekcijų priemonė – tai žalios česnako skiltelės. Pagal “Pagrindinę vaistažolių knygą” česnakai buvo naudojami kaip antimikrobinis, kraujo valymo preparatas ir bendrosios sveikatos tonikas dar senovės graikų ir kinų laikais. Pagrindiniai česnako priešgrybeliniai savybės daugiausia susiję su junginiu, vadinamu allicinu , Kuris naikina plačią pelėsių, grybų ir kitų galimų patogenų visame kūne spektrą, nors, atrodo, apsaugo naudingą žarnyno bakteriją, kaip nurodyta “Žmogaus mitybos biochemijoje”. Česnakai yra suvartoti žaliavomis arba suvartoti kaip nešvarumai, Kvapnios kapsulės ir gali patekti į užkrėstas vietas per kraują.

“Goldenseal” šaknys buvo tradiciškai naudojama kaip dezinfekavimo priemonė, skirta mažesnių pjūvių ir nudegimų gydymui skatinti, tačiau galiausiai ji buvo nustatyta kaip veiksminga priešgrybelinė ir antivirusinė priemonė, vartojama per burną. “Goldenseal” šaknis nėra laikomas stiprus, kaip ir kiti šiame sąraše nurodyti priešgrybeliniai vaisiai, tačiau dažnai rekomenduojama vartoti kartu su jais, nes manoma, kad jie padidins jų poveikį. Goldenseal šaknis yra imamas kaip kapsulė arba tinktūra. Tačiau, prieš naudodami “goldenseal”, pasitarkite su savo gydytoju, kad užtikrintumėte saugų ir tinkamą vartojimą.

Alyvuogės buvo gerbiamos dėl jų sveikatingumo savybių tūkstančius metų žmonėmis, kurie apgyvendino Viduržemio jūrą esančias žemes. Tiek alyvuogių aliejuje, tiek jo lapų ekstraktuose yra cheminės oleuropeino, kuris turi stiprių priešgrybinių savybių. Užuot tiesiogiai sunaikinus pelėsį ar grybus, aluropeinas sutrikdo Aspergillus rūšies reprodukcinius ciklus ir greitai sustabdo jų proliferaciją bei paplitimą, kaip nurodyta “Grybų infekcijoje: diagnozėje ir valdyme”. Oleuropeinas taip pat bado pelėsį ir grybus, sumažinant ir stabilizuojant cukraus kiekį kraujyje, Kuris yra jų pagrindinis energijos šaltinis. Pasitarkite su savo gydytoju, ar alyvuogių lapelis būtų naudingas jūsų būklei.

Kokosų aliejus buvo naudojamas tropinių regionų vietinių gyventojų naudai sveikatai daugybei kartų. Kokosų aliejus įvairiais būdais sumažina pelėsių ir grybelinių infekcijų skaičių. Jame yra lauro, kaprino ir kaprilo rūgštys, turinčios stiprių grybelių savybių. Kokosų aliejus taip pat stimuliuoja imuninę sistemą ir yra lengvas atpalaiduojantis vaistas, kuris praeina mirusį ar mirštantį pelėsį ir grybus iš kūno. Pasak “Naujų gydomųjų žolelių”, kokosų aliejus yra populiarus Candida mielių infekcijų ir grybelinių Aspergillus infekcijų šaltinis ir yra geras mitybos šaltinis.

Aspergillus rūšis

Česnako skiltelės

Goldenseal

Alyvuogių aliejus ir alyvuogių lapų ekstraktas

Kokosų aliejus