Uogienė ir nėštumas

Nors augalai ir žolelės gali atrodyti natūralūs ir saugūs, jie gali turėti stiprų poveikį. Trigonella foenum-graecum L. Leguminosae – geriau žinomas kaip lašišos, augalas, kurio sėklos ir lapai jau seniai naudojami alternatyvioje medicinoje, gali turėti kelis potencialiai rimtus padarinius nėštamam kūdikiui. Nėštumo metu neskatinkite ožkos ar kitų vaistažolių preparatų, prieš tai nesikalbėdami su savo gydytoju.

Apibrėžimas ir naudojimas

Fenugreek naudojamas tiek ajurvedos, tiek kinų medicinoje, taip pat visame Vidurio Rytuose. Be to, kai vartoja vaistą, kai kurios kultūros taip pat vartoja ją kaip prieskonius ar prieskonius. Fenugreek gali turėti rūstų skonį ir sukelti savotišką kūno kvapą, šiek tiek panašų į klevų sirupą. Fenugreekas taip pat naudojamas kaip alternatyvi medicina, siekiant padidinti pieno tiekimą krūtimi maitinančioms motinoms, nors tyrimas, paskelbtas 2013 m. Gegužės mėn. “Žmonių žindymo žurnale”, oficialaus Tarptautinės žinduolių konsultacijų asociacijos žurnalo duomenimis, rodo, kad Jo veiksmingumas šiuo tikslu nebuvo kliniškai įrodytas.

Vaisiaus pavojus

Dėl galimo pavojaus mokslininkai nenagrinėja smilkalų poveikio žmonėms. Remiantis 2013 m. Lapkričio mėn. “PLoS One”, nervų vamzdelių defektai, tokie kaip anenziflazija, smegenų dalies nebuvimas, nugaros smegenų bifida, nenormalus atidarymas nugaros smegenyse, arba hidrocefalija, pasireiškusi nėščioms moterims, vartojančioms šią žolelę. ” straipsnis. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad moterims, vartojančioms ožkaklę, nėštumo metu vaisiui būdinga rizika. Tame pačiame tyrime nustatyta, kad pelėms, kurioms gresia nugrudenis, nėštumo metu atsirado neurodegeneracinių ir jutimotorinių sutrikimų po gimdymo, įskaitant trumpalaikius atminties defektus, judesio pokyčius ir koordinavimo sunkumus.

Gimdos stimuliacija

Remiantis straipsniu, paskelbtu 2003 m. “Alternatyvios medicinos apžvalga”, “Fenugreek” anksčiau buvo naudojama kaip pagalba darbui ir pristatymui senovinėje Romoje. Tame pačiame straipsnyje teigiama, kad ankstyvieji bandymai su gyvūnais parodė, kad laužo puvinys gali sukelti gimdos stimuliavimą. Dėl to gali pasireikšti priešlaikinis gimdymas arba persileidimas, jei jis bus pradėtas nėštumo metu. Negerkite ožkų, kad paskatintumėte gimdos susitraukimus, nebent jūsų gydytojas to rekomenduotų.

Kita rizika

Fenugreek gali sumažinti gliukozės kiekį kraujyje. Jei turite normalų ar mažą cukraus kiekį kraujyje, ožkiena gali sukelti hipoglikemiją arba mažą gliukozės kiekį kraujyje. Šios būklės simptomai yra vėmimas, galvos svaigimas, drebulys, silpnumas ir dirglumas. Nuplikimas nėštumo metu gali sužaloti vaisius ar sau. Fenugreek gali sukelti alergines reakcijas; jei esate alergiškas avinžirnams, gali atsirasti alerginių simptomų iš uogienės. Fenugreek taip pat gali sukelti viduriavimą ir vidurių pūtimą.