Tulžies pūslės nuvalykite su greipfrutų sultimis

“Tulžies pūslės valymas” – tai būdas pašalinti tulžies akmenis, valgant arba geriant alyvuogių aliejaus, vaistažolių ir vaisių sulčių derinį keletą valandų, siekiant ištirpdyti arba sulaužyti tulžies akmenliges, “MayoClinic.com” pastabas. Greipfrutų sultys puikiai tinka purškiamojo tulžies pūslės valymui, nes jame yra levonoidas – medžiaga, ištirpstanta tulžies akmenligė, aiškina Drugs.com. Greipfrutų sultys taip pat padidina kalcio išsiskyrimą, kaip ir apelsinų bei obuolių sulčių. Tai gali padėti išvengti tulžies akmenų susidarymo ateityje.

Tulžies akmenys

Žarnų akmenys yra mažos, roko formos medžiagos, kurios auga jūsų tulžies pūsle, sako Valstybinė virškinamojo trakto ligų informacijos kliringo tarnyba. Žaizdų akmenys vystosi tada, kai tulžies storis jūsų tulžies pūslė kietėja. Tulžį gamina jūsų kepenys, tačiau jis laikomas jūsų tulžies pūsle. Jūsų organizmas naudoja tulžį, kad ištirpintų riebalus. Žaizdos akmenys nėra iš karto mirtini ir dažnai gali būti be jokių simptomų, pažymi Merilendo universiteto Medicinos centras. Žiurkėno simptomai yra pykinimas, apetito praradimas ir skausmas, paprastai esantis viršutiniame dešiniajame pilvo srityje. Skausmas atsiranda, kai tulžies akmenys blokuoja tulžies pūslės praeinančius kanalus, todėl neleidžiama tulžies patekti laisvai.

Greipfrutų sultys ir tulžies pūslės išvalyti

Atsižvelgiant 8 oz. Greipfrutų sultys tris kartus per parą padės jums sumažinti svorį per 12 savaičių, teigia Drugs.com. Jums reikės viršyti tą kiekį ir gerti dažniau, kai valote tulžies pūslę. Tokiu būdu naudojama greipfrutų sultyse nėra standartinio kiekio ar dažnio, sako MayoClinic.com. Kai kuriuose žmonėse šlapimo pūslės purškimas sukelia pykinimą, vėmimą, viduriavimą ir pilvo skausmą, o gydymui skiriamų vaistažolių sudėtyje yra neaiškių rizikos laipsnių. Pasitarkite su savo gydytoju prieš bandydami išvalyti tulžies pūslę tokiu būdu.

Greipfrutų sulčių privalumai

Greipfrutų sultys paprastai yra sveiki. Greipfrutų limonoidai blogina navikų vystymąsi, nes jie skatina detoksikuojančio fermento, vadinamo glutationo-S-transferazės, susidarymą, teigia Drugs.com. Greipfrutų sultys taip pat mažina cholesterolio kiekį ir sumažina inkstų akmenų susidarymo pavojų. Greipfrutuose taip pat yra flavonoido, vadinamo naringeninu, medžiaga, kuri remontuoja pažeistą DNR prostatos vėžio ląstelėse. Greipfrutuose yra antioksidantų, kurie padeda sumažinti vėžio riziką.

Kiti šlapimo pūslės gydymo būdai

Keletas įprastų tulžies akmenų gydymo būdų yra vaistų, kurie juos ištirpsta, pavyzdžiui, burnos tulžies rūgšties, metil-tretbutito eterio ir monooktanoino, sako Merilendo universiteto medicinos centras. Geriamoji tulžies rūgštis ištirpina žaizdos akmenys, kurių skersmuo yra mažesnis nei 15 mm, ir buvo sėkmingas 40 procentų pacientų. Metilo tret-butieteris ir monooktaninas yra įlašinami į tulžies latakus ar tulžies pūslius, kad ištirptų tulžies akmenys. Litotripsija yra metodas, kuris apima šoko bangų panaudojimą šarminių akmenų sunaikinimui. Chirurgija yra kitas kanalų šalinimo būdas.