Treniruoklių mechanizmai, skirti sukurti didesnius glutelius

Be to, estetiškai patrauklus, gerai apibrėžta, stipri užpakalis padeda jums judėti su didesniu greičiu, judrumu ir galia. Kuriant savo užpakalį reikia treniruoti visus tris raumenų galvučius: gluteus minimus, gluteus medius ir gluteus maximus, didžiausią raumenį jūsų kūne. Raumenų augimą glutejose galima maksimaliai padidinti naudojant stiprumo treniruotes ir širdies aparatus.

Daugelis jėgos treniruoklių, skirtų jūsų apatinei kūno daliai, dirbs glutes, nors kai kurie pratimai gali būti našesni nei kiti. “Smith” mašina leidžia atlikti pritūpimus ir lunges – du glute aktyvavimo pratimus – su subalansuotu baru, kuris palengvina stabilumą judant. Kojos presas pasiekia jūsų užpakalį, taip pat sustiprina keturkampio ir dvipusio šonkaulių judesius, o gulintysis kojos garbanojimo aparatas gali padėti jums išskirti jūsų glutes ir hamstringas, kad galėtumėte tvirtai patobulinti savo galinį vaizdą.

Kita pusiausvyros formavimo lygtis, širdies ir kraujagyslių uždegimas, padeda jums sudeginti riebalus nuo galo, taip pat prisidedant prie bendro lūžių stiprumo. Ir elipsės treniruoklis, ir bėgimo takelis remiasi savo glutemis, kad suaktyvintų priekinį klubo judėjimą. Padidinti mašinos nuolydį ir glutelius dar labiau apsunkina. Kovos malūnsparniai suaktyvina jūsų glutes kiekvieną kartą, kai jūs stumiate per savo kulną, kad įkoptumėte į kitą žingsnį ant visiškų laiptų.

Stiprumo mokymas

Širdis