Traumų užsiėmimai ir dislokacijos pratimai

Pasak “National Institutes of Health”, traumos už katapulta ar traukuliai dažniausiai yra atgal atsirandantys ant kieto paviršiaus. Kukiškės lūžiai yra retai. Traumų dėl kokciče paprastai sukelia kraujosruvų susidarymą ar raumų traukimą. Pratimai gali suteikti laikiną skausmo malšinimą dėl traumų ir dusulys. Prieš pradedant treniruotės programą, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju, kad gautumėte kokcikso sužalojimą ar dislokaciją.

Nugaros smailės

Spinalinės posūkis yra skirtas atleisti apatinę nugaros dalį ir skatinti kraujo srautą į stuburą. Norėdami užpildyti stuburo smailes, gulėkite ant nugaros ant žemės. Ištraukite kairįjį kelį į krūtinės ląstą ir palikite dešinį kelį išilgai grindų. Tada nuleiskite kairįjį kelį per dešinę koją. Laikykite šį ruožą vieną minutę.

Tiltas

Tilto pratybas galima ištiesti pilvo raumenis, taip pat stimuliuoti kraujo srautą per stuburą ir į kakpiuką. Norėdami atlikti tilto, gulėkite ant nugaros. Jūsų keliai turėtų būti sulenkti, o kojų dugniai turėtų liesti grindis. Laikydami rankos laikydami ant savo kūno palmių rankas, nukreiptas į žemę. Lėtai pakelkite liemenį į viršų, pradedant nuo klubų. Toliau pakelkite savo klubus, stumdami savo kulniukus į žemę. Laikykitės šios pozicijos už minutę. Nepamirškite giliai kvėpuoti ir, kai praeina minutė, lėtai nusileiskite atgal į pradinę padėtį.

Analinis užraktas

Analinis užraktas – tai kinų holistinis vaistų gydymas, skirtas skausmui. Šis pratimas skirtas padidinti kraujo tėkmę ir toną, sustiprinti dubens sritį. Kad atliktumėte šį pratimą, išspauskite analinį sfinkterį – raumenį, kurį naudojate žarnyno judėjimui – tiek, kiek galbūt galite. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių ir atleiskite. Atsipalaiduokite kelias sekundes ir atlikite vieną iš trijų ar penkių kartų pakartojimų. Užbaikite šį pratimą kiekvieną dieną 10-15 kartų.

Vaikščiojimas

Pasak “Spine Health”, vaikščiojimas gali padėti sušvelninti skausmą, sukeltą kakcykso sužalojimu ar dislokacija. Vaikščiodami kasdien 30 minučių pertrauka arba užsiimant kitomis mažo poveikio aerobinėmis priemonėmis, gali padėti skatinti kraujo tekėjimą ir gijimą. Be to, stengiantis išvengti sėdimosios vietos gali padėti sumažinti slėgį, kurį jaučia kakcyks.