Svorio kritimo svorio palyginimas

Nors kai kurie dietos svyravimai yra mitybos požiūriu tinkami pasirinkimai, kurie gali padėti jums sumažinti kalorijas ir stengtis stabiliai mažėti svorio, kiti teikia mažiausią maistinę naudą ir greičiausiai nepablogins apetito ar nepagerins jūsų sveikatos. Norėdami išskirti tuos, kurie gali padėti jums pasiekti teigiamų rezultatų, naudinga sužinoti daugiau apie ingredientų kratymą, mitybos faktus ir galimas alternatyvas.

Mitybos faktai

Svorio kritimo bendrovės siūlo naudoti savo produktus kaip retkarčiais valgio pakaitalus. Taigi, dauguma purtymų yra mažai kalorijų, kad būtų pasiektas tikslas sumažinti dienos kalorijų kiekį. “Slim-Fast” pieno šokolado purtyti yra tik 190 kalorijų ir 6 g riebalų, 25 g angliavandenių, 5 g pluošto, 10 g baltymų ir 18 g cukraus. Pasirūpinkite, kad mitybos svyravimai būtų apie 250 kalorijų ir 6 g riebalų, 41 g angliavandenių, 1 g pluošto, 9 g baltymų ir 18 g cukraus. Pieno neturinčios alternatyvos, tokios kaip “Genisoy” šokolado purtyklės mišinys, pagamintas su 1 puodelio nugriebto pieno, gali būti turtingesni baltymui. “Genisoy” gėrimas ir pienas yra 210 kalorijų, 0,5 g riebalų, 16 g angliavandenių, pluošto, 15 g baltymų ir 15 g cukraus.

Ingridientai

“Pagrindinis skysto maisto pakaitalo sudedamųjų dalių sudedamoji dalis yra cukrus, kurio kiekis yra panašus į kiekį, lygų nealkoholinių gėrimų kiekiui”, – paskelbė “American Journal of Clinical Nutrition” 2003 m. Paskelbtų straipsnių autoriai. Iš tiesų, “Slim-Fast” trečiasis išvardytas ingredientas Yra cukrus, ir purtyti taip pat yra fruktozė ir didelės fruktozės kukurūzų sirupas. Užtikrinkite, kad pagrindiniai ingredientai po vandens būtų cukraus ir kukurūzų sirupo, o Genisoy pakratoma, kaip antrą ingredientą – fruktozė.

Alternatyvos

Pagrindinis privalumas paruošti svorio kritimą namuose yra tai, kad jūs kontroliuojate viso kalorijų skaičiaus, mitybos profilio ir sudedamųjų dalių sąrašą. Jei norite sutelkti dėmesį į mitybą, galite sukurti purtyti, kuriame yra visi natūralūs ingredientai, yra mažai kalorijų ir be pridėto cukraus. Pavyzdžiui, pabandykite sumaišyti vieną 30 g šaukštelio išrūgų baltymų miltelius, 1/2 puodelio riebiosios paprasto jogurto, 1/2 puodelio nugriebto pieno, 1/2 puodelio aviečių, 1/2 puodelio griežinėlių braškių ir 1 valgomasis šaukštas. Nesaldintų kakavos miltelių kaip maistinių medžiagų pakaitalas. Drebulys turi 300 kalorijų ir apie 35 g baltymų. Jei naudosite vieną 600 kalorijų valgį per dieną, galite sukurti kalorijų deficitą, kuris leis jums prarasti daugiau nei 2 svarus per mėnesį.

Apsvarstymai

Kaip teigia visuomenės sveikatos ir prevencinės medicinos specialistas dr. Monica Zangwill, maisto produktų ir vaistų administracija mano, kad komerciškai pagaminti svorio kritimo atvejai laikomi “maisto papildais”, o tai reiškia, kad jie nėra reguliuojami pagal tas pačias gaires kaip sveikas maistas. Produktai gali pateikti teiginius apie prekybą ar sveikatingumą, kurie nebuvo patikrinti atliekant mokslinius tyrimus ir gali netgi kelti pavojų sveikatai. Prieš pradedant dietą, kurioje yra bet kokie svorio netekimo produktai, gaukite savo gydytojo ar registruoto dietologo patvirtinimą.