Sveiki vegetariški pietų dėžės idėjos darbui

Sveikuose, subalansuotuose vegetariškuose pietuose yra trys komponentai: sudėtingi angliavandeniai, baltymai ir sveiki riebalai. Kiekvieną iš šių maisto grupių lengva kepti mėsos miltų, šiek tiek planuojant ir įvairaus pobūdžio. Ieškokite sudėtingų angliavandenių šaltinių, tokių kaip sveikieji grūdai ir vaisiai, baltymai iš pieno ar pupelių, ir sveikų avokadų ar alyvuogių aliejaus riebalų. Vegetariški valgiai paprastai yra mažesni už cholesterolio, sočiųjų riebalų ir kalorijų kiekį nei valgio, kuriame yra mėsos, ir jie yra didesni pluošto ir kalio kiekiu, todėl jie gali padėti užkirsti kelią širdies ligoms ir sumažinti kraujospūdį.

Lengviausias pagrindinis patiekalas supakuoti į pietus yra sumuštinis. Pradėkite nuo grūdų, angliškų kepinių ar bandelės. Išbandykite riešutų sviestmedžio sumuštinius su šviežiais vaisiais, pavyzdžiui, migdolų sviestu ir persikų skiltelėmis, anakardžių sviestu ir bananais arba žemės riešutų sviestu ir braškėmis. Naudojant šviežius vaisius, o ne želei ar uogienes, sumažės cukraus kiekis. Norėdami pagardinti sumuštinį, skrudinkite duoną, kad jis nebūtų šlapantis ir įpiltų pomidorų gabalėlių, grybų, svogūnų, salotų ir agurkų. Naudokite avokadą kaip paprikos, o ne majonezą. Taip pat galite įdaryti kvapnius sūrius, tokius kaip ožkos sūris, pipirai arba aštrūs čederiai.

Jei jums reikia pertraukos nuo sumuštinių, pabandykite visą grūdų apvyniojimą kaip sudėtingą angliavandenių. Jūs galite pagaminti Viduržemio jūros kalmarų kepsnius su avinėlėmis, fetos sūriu, pomidorais ir alyvuogėmis, meksikietiškų juodųjų pupelių apmušalus su juodosiomis pupelėmis, salsą, smulkintą sūrį ir daugybę paprikų arba hummų apkepas su agurkais, susmulkintomis morkomis ir špinatais.

Čili, pagamintas iš pupelių, minestrone ir daržovių sriubos, lęšių sriubos ir bulvių sriubų sriubos, puikiai pietauja vegetarams. Jūs galite naudoti sriubas kaip pagrindinį patiekalą ar pusę, kad eitumėte sumuštiniu. Išskirkite konservuotų ir supakuotų sriubų, kurių sudėtyje yra daug natrio. Taip pat galite išbandyti išvalytas sriubas, pvz., Moliūgas, buko skonį ar skrudintas raudonųjų pipirų sriubas. Savaitės pradžioje pagaminkite didelę partiją ir supakuokite ją į mažesnes talpyklas.

Kaip ir sriubos ir troškiniai, savaitės pradžioje yra gera idėja, kad rudieji ryžiai būtų tiek daug, kaip rudieji ryžiai, ir kiekvieną dieną jie gali naudoti įvairius pietus. Vieną dieną į rudus ryžius įpilkite juodųjų pupelių ir supjaustytų pomidorų arba salsos, tada pridėkite edamamą, supjaustytą agurką ir gorgonzola sūrius. Jei norite jį pakeisti, naudokite kitokį visą grūdą, tokį kaip quinoa arba viskozės kuskusas. Arba pradėkite nuo sveikų grūdų makaronų ir pridėti savo mėgstamų daržovių, pavyzdžiui, grybų ar cukinijų, saugoti nusipirktą marinara padažą, kad jis būtų dar labiau pagyvintas.

Salotos yra akivaizdus vegetariškų patiekalų pasirinkimas, tačiau jiems nereikia būti nuobodu. Gyvendinkite savo salotas, įpilkite įdomių ir neįprastų ingredientų, tokių kaip šiltas salos ir sūrio salotos, skrudintos briselės kopūstai su spanguolėmis ir graikiniais riešutais arba klevo salotos su granatų ir klevų pekanomis. Įsitikinkite, kad į savo salotas įtraukite daug produktų ir išmatuokite savo padažą prieš jį išpilkite.

Visiškai grūdo sumuštiniai

Suvyniokite

Suppy savo valgį

Pasta, ryžiai ir kiti grūdų patiekalai

Salotų dienos