Spanguolių ekstrakto dozė utis

“Naujosios Anglijos medicinos žurnalas” praneša, kad kasmet 11 procentų amerikiečių moterų kreipiasi dėl šlapimo takų infekcijos, UTI. Jei esate moterys, jūsų mirties rizika vystytis UTI yra 60 proc. Daugelis bakterijų, kurios sukelia šias infekcijas, tapo atsparios dažniausiai paskirtiems antibiotikams. Spanguolių sultys buvo naudojamos dešimtmečius kaip alternatyvi priemonė UTI, bet dozė, reikalinga norint suteikti naudą, yra neaiški, o spanguolių produktai nėra visuotinai pripažinti veiksmingu terapija. Prieš vartodami spanguolių UTI, pasitarkite su gydytoju.

Jūsų šlapimo takų paprastai yra palyginti sterili aplinka. Tačiau bakterijos gali pasiekti jūsų šlapimo pūslę, padidėjęs per savo šlaplę, kuri yra vamzdelis, kuris nutekė šlapimą iš šlapimo pūslės. Jei šlapimas ilgą laiką laikomas jūsų šlapime, jei jūsų šlaplė pasireiškia sudirgusi ar uždegusi, arba jei normalios apsauginės barjerai, kurie padengia šlapimo pūslės pamušalą, susilpnėja, bakterijos gali prisilaikyti prie šlapimo pūslės vidaus ir pradėti jas daugintis. Spanguolių sultys gali užkirsti kelią bakterijoms “prilipti” prie šlapimo pūslės sienos.

Ankstyvieji klinikiniai tyrimai, pavyzdžiui, 1994 m. “Amerikos medicinos asociacijos leidinyje”, buvo naudojami komerciškai paruoštiems gėrimams, siekiant išbandyti spanguolių poveikį bakterijų sukibimui. Tiriamieji tyrimo dalyviai per tyrimo laikotarpį turėjo kasdien sunaudoti bent dešimt uncenų spanguolių sulčių, teigiamas poveikis iš tikrųjų nebuvo pastebėtas iki 4-8 savaičių. Remiantis 2008 m. “Cochrane duomenų bazės apžvalga”, atlikus tolesnius tyrimus nebuvo nustatyta reikšmingų skirtumų tarp spanguolių sulčių, tablečių ir kapsulių.

Dauguma tyrimų, susijusių su spanguolių poveikiu UTI, buvo parengti siekiant įvertinti jų profilaktinę naudą. Paprastai manoma, kad nustatytas UTI rečiau reaguoja į spanguolių produktų vartojimą, nes spanguolės dažniausiai trukdo bakterijų sukibimui, o ne tiesiogiai juos užmuša. “Narkotikų” 2009 m. Apžvalga patvirtina, kad nors yra gerų įrodymų, kad galima būtų remti spanguolių naudojimą siekiant užkirsti kelią UTI, nėra jokių įtikinamų įrodymų, kad spanguolės veiksmingos nustatytoms infekcijoms gydyti.

Ekspertų apžvalgos turimoje medicinos literatūroje nenustatė optimalios spanguolių preparatų dozės, skirtos UTI infekcijai išvengti. Tačiau dauguma tyrimų buvo atliekami su 8-10 uncijų spanguolių sulčių ekvivalentu kasdien. Kadangi spanguolių sultys dažnai sukelia virškinimo sutrikimus, kapsulės ir tabletės yra populiarios gėrimų paruošimo alternatyvos. Spanguolių produktai gali sąveikauti su varfarinu, todėl padidėja kraujavimo tendencijos. Jei turite dažnesių UTI ir norėtumėte išbandyti spanguolių, kad išvengtumėte jų, pasitarkite su savo gydytoju.

Kaip UTIs prasideda

Spanguolių sultys ar ekstraktas?

Prevencija ar gydymas?

Spanguolių dozavimas neaiškus