Plaukų slinkimas ankstyvuoju nėštumu

Kadangi plaukų slinkimas dažnai minimas kaip galimas nėštumo šalutinis poveikis, kai kurios moterys klaidingai daro išvadą, kad šis plaukų slinkimas paprastai būna nėštumo metu. Nors, atsižvelgiant į Amerikos Nėštumo asociacijos teiginį, nėštumo metu plaukų slinkimas turi įtakos 40-50 procentų moterų, nėštumo metu plaukai gali būti hormoninės arba maistingos trūkumo priežastis.

Istorija

Amerikos Nėštumo asociacija pažymi, kad 90 procentų jūsų plaukai paprastai auga, o kiti 10 procentų. Moterys plaukia plaukus, plaukia plaukus, atlieka kitus reguliarius darbus. Nėštumo hormonai dažnai prailgina plaukų augimo ciklą, todėl daugelis moterų per visą nėštumą patiria storesnius ir išsamesnius plaukus. Kai tik jie pristatomi ir hormonai mažėja, daugeliui moterų pasireiškia lengvas, laikinas plaukų slinkimas, nes daugiau plaukų atsikelia į poilsio būseną.

Identifikavimas

Remiantis Amerikos dermatologų akademija, dauguma žmonių per dieną praranda apie 50-100 plaukų. Šis įprastas išsišakojimas neturėtų sukelti jokio plikimo ar pastebimo galvos odos nykimo. Panaikinimas taip pat paprastai vyksta įprastu būdu. Galite pastebėti daugiau plaukų slinkimo, jei jūsų plaukai yra ilgi arba reguliariai chemiškai apdoroti plaukus plaukų dažais, nuolatinėmis bangomis ar ištiesinimo priemonėmis.

Apsvarstymai

Pykinimas ir vėmimas dėl nėštumo hormonų pirmajame trimestre gali sukelti prastą mitybą, dėl kurio gali atsirasti plaukų slinkimas. Galėtumėte pasinaudoti dietiniais papildais, kurių sudėtyje yra vitamino B, biotino, vitamino C, vitamino E ir cinko. Visada pasikalbėkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti kokių nors vitaminų papildų nėštumo metu.

Įspėjimas

Netgi, kai atsirasite dėl bet kokių pagrindinių mitybos trūkumų ar hormonų pusiausvyros sutrikimų, jūsų plaukai gali sugrįžti į normalią trukmę. MayoClinic.com įspėja, kad hormoniniai sutrikimai gali sutrikdyti jūsų plaukų normalią nuostolių tendenciją iki trijų mėnesių, po to dar tris mėnesius, kol dalykai grįš į normalų.

Prevencija / Sprendimas

Jei gydytojas nustato, kad hormoniniai pokyčiai ar mitybos trūkumai sukėlė plaukų slinkimą ankstyvuoju nėštumu, būklė, greičiausiai, atsiras, nes jūsų hormonai reguliuoja arba pridedate vitaminų ir mineralų į savo mitybą. Tuo tarpu trumpesnė šukuosenėlė dažnai gali padėti užmaskuoti plaukų slinkimą. Taip pat galite pabandyti naudoti tirštinančius produktus ir šampūnus, kad jūsų plaukai būtų labiau išvaizdūs. Amerikos Nėštumo asociacija siūlo ieškoti produktų, kurių sudėtyje yra biotino ir silicio dioksido. Venkite nešioti savo plaukus su pūtimo džiovintuvais, garbanotieji lygintuvai, karšti ritiniai ar kiti šildomi stiliaus įtaisai.