Plaukų šalinimas vaikams

Kai jūsų vaikas auga ir vyksta brendimo laikotarpiu, jis pasikeis. Jis bus pilnas hormonų, turi spuogus ir gali pradėti kūno kvapą. Kitas nemalonus brendimo brendis dažnai yra kūno plaukai, kurie kartu su juo. Kai ateis laikas, jūsų vaikui reikės žinoti, kaip spręsti plaukų šalinimą.

Kada pradėti skutimosi

Amžius, kai jūsų vaikas pradeda pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus, galiausiai yra asmeninis pasirinkimas, kurį turėtų nuspręsti jums ir jai. Kai kurie vaikai gali būti nesaugomi dėl šio plauko, todėl jie gali pasirinkti palikti jį taip, kaip yra šiuo metu. Jei jūsų vaikas yra patenkintas tuo, tai puikiai tinka, pažymi Vaikų sveikata. Kai vaikas susižaloja nepageidaujamais plaukais, ji turi ateiti pas jus ir dalintis jausmais. Pagal “Vaikų sveikatą”, berniukai tikriausiai neturės pradėti skutimosi savo veidą, kol nepasieks jų paaugliai. Merginos dažnai pradeda auginti plaukus ant kojų iki 10-11 metų amžiaus, bet gali nereikėti pradėti skutimosi, nebent tai tamsi ar įkyrusi, pažymi Vaikų sveikata.

Berniukai skutimosi

Kai ateis laikas, kai jūsų sūnus imsis žingsnio, norint pradėti skutimą, jums reikės padėti jam pasirinkti geriausią skustuvo tipą ir parodyti jam, kaip jį saugiai naudoti. Standartiniai skustuvai paprastai yra mažiausiai brangūs, vienkartiniai, o kai kurie yra keičiami peiliukai. Jei pasirinksite tokį skustuvą, įsitikinkite, kad jūsų sūnus naudoja švarų ir aštrų mentę, pataria “Connecticut” vaikų medicinos centras. Nuobodi ašmenys gali paskatinti tavo sūnų sunaikinti save ir palikti plaukus. Pasakyk jam, kad skustuvas ar peiliai dažnai keičiami geriausiu skutimu. Naudojant elektrinį skustuvą yra greitas ir paprastas būdas jūsų sūnui nusiskusti, bet jis gali neuždengti jam skutimosi. Galiausiai tai yra pirmenybė.

Mergaičių skutimosi

Pasak “Indiana” universiteto Bloomingtono, ji gali pabandyti naudoti rankinį skustuvą, vienkartinį rankinį skustuvą ar rankinį skustuvą su keičiamais peiliukais, jei jūsų dukra yra pasirengusi pradėti skutimosi kojas ar pažastis. Skutimas yra pigus būdas atsikratyti nepageidaujamo raumenio ar kojos plauko, nes viskas, ko jai reikia, yra skustuvas ir šiltas vanduo. Ji taip pat gali naudoti skutimosi gelį ar grietinėlę, kad padėtų apsaugoti odą ir padėtų jai sklandų skutimą, pataria “Kids Health”. Norint gauti geriausius rezultatus, jūsų dukra turėtų daryti skutimą duše, o jos oda yra minkštesnė. Ji primena, kad dažnai keičia savo skustuvą, nes skustuvai laikui bėgant būna nuobodūs ir gali sukelti jai pasisekimą.

Alternatyvos skutimosi

Jūsų vaikas turi kitus pasirinkimus, išskyrus skutimosi, kad pašalintų nepageidaujamus plaukus, ypač tais atvejais, kai susidaro plaukų slinkimas į gaktos sritį, aplink antakius, viršutinę lūpą ir ant krūtų. Gaktos srityje jūsų vaikas gali pašalinti nepatogius plaukus, nudegdamas vašką ar naudojant depiliacinį kremą, teigia “Vaikų sveikata”. Jūsų vaikas gali ištraukti plaukus per savo antakius, naudodamas pincetu, kad plaukai liktų 3-8 savaites. Ji turės sterilizuoti pincetą, nusiurbiant alkoholį, kad pirmiausia sumažintų savo infekcijos riziką, pažymi vaikų sveikatą. Nepageidaujamus plaukus srityse, pvz., Virš viršutinės lūpos ir mergaičių krūtinėlių, galima elektrolizės metu arba pusiau ilgalaikiai pašalinti lazeriu plaunant.