Naminis sprendimas žudyti bakterijas ant ledo ritulio

Nepakankamas kvapas dėl ledo ritulio pavarų paprastai yra sukeltas bakterijų. Išmintingą prakaito ir drėgną įrangą į sporto krepšį, be tinkamai išdžiūvusio, gali padidinti kvapą ir galbūt sukelti bakterines infekcijas. “Hockey gear” turi būti plaunamas su plovikliu ir kruopščiai išdžiovintas reguliariai, bet taip pat galite pabandyti pašalinti bakterijas namų dezinfekuojančiu tirpalu.

Sanitizing Solution

Oregono sveikatos apsaugos departamento būstinė rekomenduoja 3/4 arbatinio šaukštelio balinimo santykį 1 pinti vėsaus vandens, kad būtų sukurtas tinkamas sanitarinis tirpalas. Jei jums reikia daugiau, pridėkite 1 arbatinį šaukštelį baliklio iki 1 galonų vandens. Šios proporcijos siūlomos naujajai standartinei baliklio koncentracijai 8,25% ir pašalins dažniausiai pasitaikančias bakterijas ant paviršių. Būkite atsargūs, nes per daug baliklio gali pažeisti audinius. Pridėkite šį tirpalą prie savo skalbinių mašinos arba įpilkite į vonią, kad įsiurbtų didelius daiktus, tokius kaip pagalvėlės. Kruopščiai nuplaukite švariu vandeniu ir išdžiovinkite. Nenaudokite balinimo ant uniformų.

Dezinfekavimo tirpalas

Kai kurios bakterijos apskritai nėra kenksmingos, tačiau tam tikros rūšys gali sukelti sveikatos problemų. Jei sporto įranga ar įrankiai galėjo būti užkrėsti užkrėstos odos ar kitų žaidėjų krauju, ją reikia dezinfekuoti. Dezinfekcija nuėmus daugiau bakterijų nei sanitarija. Oregono visuomenės sveikatos departamentas rekomenduoja dezinfekuoti 2 šaukštus 8,25% baliklio, maišytą 1 galonu vandens. Nuplaukite visą pavarą į tirpalą, tada gerai nuplaukite ir išdžiovinkite.

Bakterijų prevencija

JAV žurnalas “Hockey Magazine” siūlo užkirsti kelią bakterijų augimui pirmą kartą išdžiovinant visą įrangą po naudojimo. Negalima laikyti drėgno ledo ritulio žaislų krepšyje ar tamsoje. Įrankius, tokius kaip alkūnės pagalvėlės, blauzdikaulius ir pečių bloknotus, galima reguliariai nuplauti naudojant švelnią mašinos ciklą. Pakabinkite daiktus išdžiūvę viduje arba išorėje arba padėkite juos į džiovyklą. Prieš laikant pavara turi būti visiškai sausa.

Purškimo tirpalas

Sostinės mėgėjų ledo ritulio asociacija rekomenduoja purkšti buteliuką su buitine valymo priemone. Naudokite tokias pačias proporcijas kaip ir aukščiau, pridedant 1/8 arbatinio šaukštelio baliklio į 1 pintą šalto vandens. Dezinfekuojantis tirpalas gali būti sugadintas į nepatogias sritis, tokias kaip raiščių, pirštinių ir šalmų vidus. Šalmai taip pat gali būti nuplaunami po dušo galvute, jei jie yra pernelyg prakaitingi. Prieš purškiant balinimo tirpalą, įsitikinkite, kad visa įranga yra sausa, nes nenorite padidinti drėgmės. Pavarų dėklai taip pat turėtų būti sudžiūvę ir išdžiūti saulėje. Visada gerai išmatuokite ir atskiestą baliklį, nes per daug gali pažeisti įrangą. Niekada nenaudokite baliklio su kitais valikliais, pvz., Amoniaku, ir naudokite tik tada, kai reikia.