Maisto produktai, kurie padeda riebalų lipolizei

Nors yra daug riebalų deginimo papildų, yra galimybė deginti riebalus ir numesti svorį per mitybą ir fizinį krūvį. Jei per daug valgysite, padidės riebalai, tačiau tam tikruose maisto produktuose yra maistinių savybių, skatinančių lipolizę arba deginant riebalus. Nesvarbu, kokius maisto produktus valgote, vis tiek turėsite išlaikyti kalorijų deficitą, kad sumažintumėte svorį. Prieš pradėdami bet kokį dietos planą, pasitarkite su gydytoju.

Čili pipirai

Čili pipirai, kuriuose yra serrano, paprikos, jalapeno ir habenero veislių, yra cheminių junginių, vadinamų kapsidinoidais, kurie šiems maisto produktams suteikia aštrų skonį. Kepenoidai gali ne tik pasiūlyti aštrų skonį, bet ir padėti sumažinti riebalų kiekį. Pasak tyrimo, paskelbto 2010 m. Rugpjūčio mėn. “Mitybos ir metabolizmo” leidime, “Capsinoids” gali paskatinti kalorijų deginimo greitį ir skatinti riebalų deginimą.

Sojos pupelės

Sojos pupelės – tai turtingas baltymų ir angliavandenių šaltinis, naudojami sojos baltymams gaminti, dažniausiai naudojami svorio reguliavimo ir maitinimo pakeitimai. Sojos pupelės gali būti sveiki, nes jie yra daug turintys aminorūgščių leucino. Remiantis “Diabeto” 2007 m. Birželio mėn. Paskelbtu tyrimu, didelis leucino suvartojimas gali paskatinti riebalų deginimą. Tyrime teigiama, kad leucinas padėjo užkirsti kelią svorio didėjimui, didinant maistą ir skatinant svorio netekimą be maisto suniokojimo.

Lašiša

Lašiša gali būti ypač naudingas maistas riebalų deginimui, nes jis yra daug vitamino D ir omega-3 riebalų rūgščių. Remiantis 2011 m. Kovo mėn. “Hormonų ir medžiagų apykaitos tyrimų” paskelbtu tyrimu, padidėjęs vitamino D kiekis gali skatinti padidėjusį testosterono kiekį, kuris gali padidinti lipolizę. Tuo tarpu 2010 m. Spalio mėn. “Tarptautinės sporto mitybos draugijos žurnalo” tyrime nustatyta, kad omega-3 riebalų rūgštys gali padidinti riebalų nuostolius ir padidinti raumenų augimą.

Austrės

Aistros yra daug baltymų ir mažai riebalų ir angliavandenių, todėl jas galima naudoti įvairiais mitybos planais. Be to, austrės yra vieni geriausių cinko maisto šaltinių. Remiantis 2006 m. Vasario-balandžio mėn. “Neuro endokrinologijos raidėmis” paskelbtu tyrimu, padidėjęs cinko vartojimas gali padidinti testosterono kiekį.

Kokosų aliejus yra kalorijų tankis, labai riebus skystis, gaunamas iš kokosų minkštimo. Nors aliejaus riebalai nėra omega-3 riebiosios rūgštys, jie gali būti naudingi, o kokosų aliejus yra turtingas vidutinės grandies trigliceridų šaltinis. Remiantis 2010 m. Lapkričio mėn. “International Journal of Food Sciences and Nutrition” paskelbtais tyrimais, vidutinės grandies trigliceridai gali padidinti riebalų deginimą ir padėti numesti svorį skatinant maistą mažinti.

Kokosų aliejus