Krūtinės spaudimas nėštumo metu

Pasak Anne Frye, “Holistinės akušerijos” autorės, nėštumo metu krūtinėje yra daugybė skausmo ar spaudimo priežasčių. Kūno keitimas ir didėjantis kūdikio dydis sukelia skausmo ir spaudimo simptomus krūtinėje. Nors dauguma krūtinės spaudimo nėštumo metu yra gerybiniai, būtina, kad niekada nepriimtumėte į tai savaime suprantamu dalyku ir visada pasikalbate su savo gydytoju, jei turite nuolatinį krūtinės spaudimą, nes tai gali būti kritiškesnis susirūpinimas dėl sveikatos.

Apsvarstymai

Motinos ir naujagimio slaugos ir moterų sveikatos priežiūros srityje teigiama, kad nėščioms moterims pasitaiko daug pokyčių, dėl kurių kyla vienas iš dažniausių skundų dėl nėštumo, krūtinės spaudimo. Kai kurie pasikeitimai apima padidėjusį krūtų dydį, cirkuliuojančių hormonų kiekio padidėjimą, dėl kurio atsiranda širdies sfinkterio atpalaidavimas skrandyje, fenomenalus gimdos dydžio padidėjimas ir krūtinės ląstos plėtimas.

Reikšmė

Šie kūno pokyčiai, kuriuos nurodo “Merck Manual”, sukuria sąlygas, kurios sukelia simptomus spaudimo krūtinėje, įskaitant rėmėjimą ir virškinimą, spaudimą jūsų krūtinės angoje nuo didėjančios gimdos paspaudimo ant jūsų diafragmos, spaudimo ar spaudimo padidėjusios šonkaulių ir Jūsų krūtys padidėja, jie gali traukti prieš krūtinės raumenis, dėl ko skausmas ir spaudimas krūtinėje ir atgal. Nors šie yra laikomi normaliais nėštumo pasikeitimais, jeigu jums kyla koks nors iš šių simptomų, svarbu pasikonsultuoti su gydytoju.

Įspėjimai

Anne Frye teigia, kad, nors dauguma krūtinės ląstos yra laikomi įprasta ir mažai rūpimi motinai, yra daug atvejų, kai krūtinės spaudimas turi būti nedelsiant prižiūrimas, nes tai gali būti rimtų problemų rezultatas. Sunkūs krūtinės spaudimo simptomai gali atsirasti dėl astmos, širdies priepuolio, kraujo krešulių plaučiuose, sutriuoto plaučio ar net infekcijos jūsų plaučiuose ar širdyje. Jei bet kuris iš šių simptomų išlieka, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Gydymas

Nors jums reikia pasikonsultuoti su savo gydytoju, kai susiduriate su krūtinės spaudimo simptomais, yra būdų, kaip sumažinti šį diskomfortą, kai slėgis yra susijęs su nenumatytomis sąlygomis. Pasikeitus pozicijoms dažnai sumažėja skausmas po krūtinės ląstos nuo gimdos, spaudžiamos diafragma. Greitas maitinimas gali būti sumažintas valgant mačius dažnai maistą. Sustokite rėmuo, vengdama aštrų maisto produktų, pėsčiomis po valgio, o ne valgyti didelius valgius prieš miegą.