Kiek kalorijų daro neigiamus kalorijų kiekius?

Neigiamo kaloringumo dietų patarėjai rodo, kad energija, kurią jūs vartojate kramtyti, nuryti, virškinti ir išskirti tam tikrus maisto produktus, viršija kalorijų kiekį maisto produktuose. Pavyzdžiui, jie teigia, kad galite išmesti 80 kalorijų, sudrėkinusių 25 kalorijas brokolių. Patikimi moksliniai tyrimai kelia klausimų apie šiuos teiginius.

Tariamas neigiamas kaloringumo maistas

Mažai kaloringi, didelio skaidrumo maisto produktai, kurie, kaip manoma, imasi daugiau nei jie duoda, yra vaisiai, tokie kaip obuoliai, mėlynės, kantalupės, greipfrutai, melionai, avietės ir braškės, taip pat daržovės, tokios kaip šparagai, brokoliai, kopūstai, morkos, žiediniai kopūstai, Salierai, agurkai, žaliosios pupelės, salotų žalumynai, pomidorai ir cukinijos.

Terminis maisto poveikis

Pasak MayoClinic.com, maisto produktų terminis efektas – energijos kiekis, naudojamas suvartoti, virškinti ir pašalinti – buvo moksliškai įrodyta, kad jis yra kur kas mažesnis už neigiamų kalorijų dietos šalininkų teiginius. Vidutiniškai kasdieninis visų žmonių vartojamų maisto produktų terminis efektas sudaro apie 10 proc. Visos kalorinės vertės. Riebalų terminis poveikis yra nuo 3 iki 5 proc., Angliavandenių – 10-15 proc., O baltymų – apie 30 proc.

Skaičiavimai

Jei sveriate 150 svarų, sėdėdami ir žiūrėdami televizorių naudojate 68 kalorijas per valandą. 1 puodelio porcijos salierų yra tik 16 kalorijų, kai pritaikysite terminį efektą. Taigi valgykite tą puodelį saliero lėtai, žiūrėdami 15 minučių televizoriaus, ir jūs sudeginsite salierų kalorijas ir keletą papildomų.