Kepenų įpročiai su mažai angliavandenių dieta

Bet koks staigus dietos pakeitimas gali turėti neigiamos įtakos jūsų virškinimo sistemai. Perėjimas prie mažai angliavandenių turinčios dietos, ypač jei pradiniame etape pradedate vartoti labai mažą angliavandenių kiekį, žarnyne gali sumažėti dažnis. Jums gali prireikti padidinti vaisiaus suvartojimą arba apžiūrėti bendrą gyvenimo būdą. Jei jūsų inkstai vis tiek veikia, pasitarkite su savo gydytoju, kad pašalintumėte pagrindinę medicinos problemą.

Pirmosios dvi savaites, kai dietos su mažu angliavandeniu vartojamos dietos paprastai sukelia radikalų angliavandenių vartojimo sumažėjimą. Atsižvelgiant į pasirinktą planą, jūs galite valgyti tik 20 gramų grynųjų angliavandenių per dieną – tai yra visi angliavandeniai, atėmus pluoštą, kurio jūsų kūnas nesūdys, kol nepasieksite tam tikro svorio netekimo žymeklio. Mažai angliavandenių dietos paprastai rekomenduoja jums gauti Dauguma jūsų angliavandenių iš netirpių daržovių per pirmąjį etapą – maisto produktai, pavyzdžiui, šparagai, brokoliai, tamsiai lapuočių žalumynai, paprikos ir cukinijos. Šie veggiai yra mažai bendri angliavandeniai ir daug skaidulų. Be nestartikos angliavandenių, jūs valgote visą norimą baltymą ir riebalus siūlomuose patiekaluose.

Visuose augaliniuose maisto produktuose yra pluošto, kurio karbidą jūsų kūnas negali virškinti. Kai valgysite daug skaidulinių maisto produktų, pluoštas praeina per jūsų sistemą, didžiulė dalis pridedama prie jūsų išmatų ir padeda palaikyti sveiką žarnyno judėjimą. Dabartinės rekomendacijos dėl plaučių vartojimo yra nuo 20 iki 30 gramų per dieną. Jei įprastai valgėte visą grūdus, pvz., Avižinių ar sėlenų grūdus, kad reguliariai laikytumėte, mažo angliavandenilio kiekio planu galite neatsirastų šių maisto produktų keletą mėnesių. Pvz., Klasikinės Atkinso dietos jūs nevalgysite grūdų, kol nebus 3 etapas, kai baigsite kasdien 50-80 g neto angliavandenių. Tai gali sukelti vidurių užkietėjimą, jei nekoreguojate valgymo plano. Įsitikinkite, kad jūs gaunate pakankamai pluoštinių daržovių: pavyzdžiui, puodelis virtų žiedinių žalumynų yra 8 gramai pluošto, o tas pats patiekalas virtų brokolių arba briselio kopūstai tiekia 6 gramus.

Maisto netoleravimas taip pat gali sukelti vidurių užkietėjimą. Jei jūsų žemo angliavandenilio planas leidžia pieno produktus, pabandykite sumažinti savo vartojimą, sako dr. Deborah Gordon savo svetainėje. “Gordon” rekomenduoja įtraukti tam tikrus fermentuotus maisto produktus, tokius kaip raugintos kopūstai, į mažai angliavandenių dietą, kad padėtų reguliuoti žarnyno judesius. Jei dėl mažai angliavandenių turinčios dietos kyla viduriavimas, galite naudoti cukraus alkoholius, kad nenaudotumėte angliavandenių . Kaip ir ląstelienos, cukraus alkoholiai nesusiję su jūsų kasdieniniais karbidų skaičiavimais, todėl galite laisvai jomis pasinaudoti. Tačiau daugiau kaip 10 gramų, sorbitolis, vienas iš cukraus alkoholių, sukelia virškinimo sutrikimus, pavyzdžiui, sutraukimą ir viduriavimą daugiau nei 50 proc. Žmonių, teigia “Food Intolerance Diagnostics”. Ksilitas, kitas cukraus alkoholis, gali turėti panašius netoleravimo simptomus. Maisto produktų gamintojai naudoja šiuos saldiklius daugybėje cukraus neturinčių maisto produktų, tačiau jums reikės valgyti juos didelėmis porcijomis, kad pasiektumėte 10 gramų sorbitolio.

Jūsų žarnyno įpročių pokyčiai taip pat gali turėti gyvenimo būdo priežasčių. Įsidėmėkite, ar pasikeitė ir kiti įpročiai, kai pradėjote mažai angliavandenių dietą. Jei esate pabrėžęs apie svorio praradimą arba dėl to, kad pasiekėte plokštikalnį, jūsų žarnos judesiai gali tapti sunkesni. Įsitikinkite, kad geriate pakankamai vandens, mažiausiai šešių stiklinių per dieną ir kasdien gausite bent valandą judėjimo. Be to, jei manote, kad turite daugiau valgių paleisti, jūsų virškinimo sistema gali sukilti prieš spartų tempą. Sumažinkite, kramtykite savo maistą ir pabandykite atsipalaiduoti.

Mažo angliavandenilio dietos pradžia

Pluošto ir žarnos įpročiai

Kiti dietiniai kulpritai

Gyvenimo veiksniai