Kaip manęs kvapas iš mano sporto rūbų?

Gera treniruotė gali paskatinti jus, padėti jums prarasti svorį ir pagerinti jūsų sveikatą. Tačiau ji taip pat gali palikti jus su bjauriais treniruočių drabužiais. Pasak Kolumbijos universiteto sveikatos centro, apopreninės liaukos yra atsakingos už kvapus prakaito komponentus, o bakterijos, kurios maitina šių liaukų riebalų sekretus, kelia kvapo problemą. Norint gauti kvapą iš savo sporto drabužių, reikia rasti būdą, kaip sugriauti riebalų nuosėdas ir nužudyti bakterijas.

Į skalbinių skalbinių ploviklį įpilkite tiesiai ant drabužio žandenių srities ir visur, kur jūs manote, kad kvapas yra koncentruotas. Naudokite ploviklį, kuris sako, kad gerai pašalinti baltyminius dažus. Leiskite skalbimo priemonę įsiurbti keletą minučių, tada išmeskite drabužius į plovimą, kartu su visa kita skalbimo priemonės priemone.

Į skalavimo ciklą įpilkite acto. Skalavimo ciklo pradžioje galite išpilti acto puodelį arba užpildyti audinio minkštiklio balionėlį actu. Acid rūgštis actuve veiksmingai sugenda daug kvapų ir taip pat veikia kaip dezinfekavimo priemonė.

Padengti drabužio pogrindinę sritį kepimo soda ir vandens pasta. Įpilkite tik 1/4 puodelio soda, kad pagamintumėte storą pastą, ir užpilkite ant drabužio podo srities. Leiskite išdžiūti, tada nusiprauskite, kaip įprasta. Kepama soda efektyviai neutralizuoja daug kvapų.

Jei drabužius išlieka, išmirk drabužius druskos ir vandens tirpale. Ištirpinkite keletą šaukštų druskos šilto vandens šilto vandens galonais ir mirkykite drabužius per naktį. Nuplaukite kaip įprasta.