Kaip krevetės gali būti penimi?

Kreminės krevetės, tiekiamos 3 vienetai, yra tik 100 kalorijų ir 1,4 gramo riebalų, todėl gali būti įdomu, kaip mažus vėžiagyvius kada nors būtų galima laikyti penėjimu. Iš tiesų, jie gali, priklausomai nuo to, kaip jums paruošti ir virti krevetes. Nors garuose jūros gėrybėse nėra papildomų kalorijų ar riebalų, kiti paruošimo būdai ir papildomos sudedamosios dalys gali pakelti riebalų ir kalorijų kiekį šiame sveiko maisto produkte.

Kepimo būdai

Nors patiekalas iš garstyčių krevečių yra mažai riebalų ir kalorijų, kepta krevetė nėra. Tiesą sakant, 3-uncijos patiekalams iš kepta ir kepta krevetės yra 206 kalorijų, tai yra 105 daugiau nei to paties kiekio garuose krevetes. Tame pačiame patiekyme iš kepta ir kepta krevetės taip pat yra 10,4 gramų riebalų, tai yra 9 gramai daugiau nei garstyčios krevetės. Reguliariai renkantis kepinius, tokius kaip kepta krevetė, galima mėsa, nes papildomi ingredientai ir kepimo aliejus žymiai padidina kalorijų ir riebalų kiekį. Jei reguliariai imate per daug kalorijų, tai lemia svorio padidėjimą.

Persikūnijimo ingredientai ir pusės

Be kalorijų ir riebalų kepimo ir kepimo aliejuje, kai kurių padažų panardinimas iš keptų krevečių padidina kalorijų skaičių dar daugiau. Pavyzdžiui, 2 tablečių šaukštas, patiekiamas su dygminų padažu, papildomai tiekia 63 papildomus kalorijas į keptas krevetes. Didelis padažo su kepsnine krevetės vartojimas padidina bendrą kalorijų kiekį, dėl kurio gali padidėti svoris. Šaukštai, kuriuos valgote su savo krevetėmis, taip pat daro įtaką. Pavyzdžiui, jei supjaustosite kepta krevetė su bulvytės bulvytės patiekalais, užimsite dar 491 kalorijas ir apie 24 gramus riebalų.

Patarimai virimo ir aptarnavimo

Norėdami, kad krevetės nebūtų penimos maistui, paruoškite, o ne kepkite ir kepkite. Kai krevetės virtos, galite džiaugtis skoniu su kitais maistingais ingredientais, kad pakeistumėte duonos skonį. Išspauskite šviežias citrinos sultis, kuri prideda vitamino C, per krevetes ir įpilkite šviežių krekinguotų juodųjų pipirų. Pereiti ant kreminės kritimo. Tai sutaupys keletą gramų riebalų ir daug kalorijų. Jūs galite sautėti krevečių su šviežiais daržovėmis, tokiais kaip paprikos ir žirnių ankštimis, širdies sveikuose alyvuogių aliejuje ir patiekti su verdančiais ryžiais, kurių sudėtyje yra maistingų medžiagų, taip pat mažai riebalų ir kalorijų.

Cholesterolis ir natris

Tiesiog todėl, kad garstyčios krevetės nėra tokios kaip mėsos ir kepintos krevetės, tai nereiškia, kad galite valgyti neribotą jo kiekį. Netgi garruotos krevetės yra aukštos cholesterolio ir natrio. 3 vnt. Garstyčių krevetės yra 805 miligramų natrio. Pasak Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, dauguma suaugusiųjų turėtų riboti natrio suvartojimą iki 2300 miligramų ar mažiau, o tai reiškia, kad krevečių skerdimas sudaro 35 procentus šios ribos. Per daug natrio gali padidinti širdies ligų ir insulto riziką. Trys uncijos garstyčių krevetėse taip pat yra 179 miligramų cholesterolio, tai yra 60 procentų 300 miligramų suaugusiųjų turėtų riboti save kiekvieną dieną. Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos pažymi, kad dietos, kurių sudėtyje yra cholesterolio, gali padidinti širdies ligų riziką.