Kaip gydyti skausmingą sausgyslę?

Tandemas yra storas pluoštinis virvelis, kuris jūsų raumenis pritvirtina prie jūsų kaulų. Turite sausgyslių kojų, kulkšnių, alkūnių, pečių ir kelio. Tendoninis skausmas gali atsirasti dėl per didelio vartojimo, dėl kurio atsiranda būklė, vadinama tendinitu, uždegimas, sukeliantis skausmą ir galbūt patinimą, arba tiesioginis sužeidimas į sausgyslę, pvz., Ašarą. Jei jūsų skauda sausgyslės sukelia pernelyg didelę įtaką, galite ją gydyti namuose. Namų priežiūra, naudojant tinkamus metodus, gali palengvinti skausmą ir leisti jums grįžti į įprastą veiklą.

Paleisk savo sunkų sausgyslę. Venkite bet kokios veiklos, kuri sukelia jums skausmą, o ne tik tas, kuris sukėlė jūsų skausmingą sausgyslę. Jei jūsų pažeistas sausgyslės yra jūsų apatinėse galūnes, pirmą ar dvi dienas palikite kiek įmanoma labiau nukentėjusįjį.

Ledo tavo skauda sausgyslė. Pirmąsias kelias dienas po to, kai patirsite skausmą, kas dvi-keturias valandas, kaskart po dviejų ar keturių valandų, tepkite 15-20 minučių ledo maišelius arba šaltų pakuočių.

Padidinkite pikta sausgyslę virš širdies lygio, naudodami pagalvę. Tai gali padėti sumažinti skausmą ir bet kokį patinimą. Pakelkite savo skausmingą sausgyslę kiek įmanoma pirmąją ar dvi dienas po skausmo atsiradimo.

Užtepkite lengvą suspaudimo tvarslą prie savo skausmingos sausgyslės. Lengva elastinga tvarstis gali padėti sumažinti skausmą.

Nurodykite vaistų buteliuke nurodytus vaistų nuo uždegimo vaistais. Aspirinas, ibuprofenas arba acetaminofenas gali padėti susilpninti sausgysles. Vengti aspirino ir ibuprofeno, tačiau jie sukelia virškinimo trakto sutrikimą.

Apsvarstykite kryžminį mokymą. Dalyvaukite mažo poveikio pratimų režimu, kai jūs patiria sausgyslę. Apsvarstykite maudynes, vandens aerobiką, bėgimo takelius, vaivorykštines mašinas, mažos apkrovos aerobiką ar elipsinę mašiną, kad išvengtumėte nereikalingo streso jūsų sausgyslėse, ypač jei jūsų skauda sausgyslė yra jūsų apatinėje kūno dalyje.

Pasitarkite su gydytoju, jei skausmas ar skausmas išlieka ilgiau nei kelias dienas. Gydytojas gali atlikti vaizdo tyrimus ir fizinius egzaminus, kad padėtų diagnozuoti jūsų būklę. Ji gali rekomenduoti imobilizaciją, recepto skausmą ar fizinę terapiją, kad padėtų sušvelninti sausgyslės skausmą.