Informacija apie auksinės žuvelės mitybą

Kepti “Goldfish” krekeriai – “Pepperidge Farm” produktas – buvo rinkoje nuo 1962 m., Kai Margaret Rudkin įsigijo receptą iš kepyklos Šveicarijoje. “Pepperidge Farm” – galiausiai parduodama “Campbell” sriubos kompanijai – vis dar išlieka tortų, slapukų, duonos, krekerių, desertų, pyragaičių ir šoninių patiekalų prekės ženklas, taip pat vis populiaresni “Goldfish” krekeriai.

Veislės

“Goldfish” krekeriai su šia žinoma goldfish šypsena išsivystė iš mažo, traškios, auksinės auksinės žuvelises formos krekingo į įvairius krekerius, įskaitant “Goldfish Colors”, “Cheddar”, “Whole Grain”, “Pretzel”, “Parmesan”, “Pizza”, “Baby Cheddar”, “World Treasures”, “Garden Cheddar” , “Flood Blasted Garden Cheddar”, “Racing Ranch”, “Slammin” sūrinis kremas ir svogūnai. “Goldfish Grahams” yra šokoladas, cinamonas, vanilė, “Honey” ir “S’mores Adventures”.

Mitybos faktai

Viena patiekalo iš 55 originalių “Goldfish” keptų užkandžių krekerių yra 150 kalorijų, 6 g riebalų, 230 mg natrio, 20 g angliavandenių ir 3 g baltymų. Viena porcija iš 51 skonio sugadintų auksinių žuvų krekerių yra 140 kalorijų, 5 g riebalų, 250 mg natrio, 19 g angliavandenių ir 4 g baltymų. Viena 50 tablečių iš Goldfish Chocolate Grahams yra 130 kalorijų, 4 g riebalų, 125 mg natrio, 22 g angliavandenių, 2 g mitybinės skaidulos, 11 g cukraus ir 2 g baltymų.

Ingridientai

Pepperidge Farm Goldfish yra nebalinti, praturtinti kviečių miltai, saulėgrąžų, rapsų ir / ar sojos pupelių aliejus, mielės, cukrus, prieskoniai, autolyzed mielės, monokalcio fosfatas, amonio bikarbonatas, soda ir svogūnų milteliai. Kiekvienas aromatas turės papildomų ingredientų, tokių kaip čederio kietos medžiagos, parmezano sūrio kietosios medžiagos, šokoladas, cinamonas, vanilinas ir medus. Pepperidge Farm “Goldfish” krekeriai neturi konservantų.

Vitaminai ir mineralai

“Pepperidge Farm” stiprina “Goldfish” krekingo ingredientus su keletu svarbių vitaminų ir mineralų. Šie mikroelementai yra niacinas, atpalaiduotas geležis, tiaminas, vitaminas B-1, vitaminas B-2 ir folio rūgštis. Tačiau nė vienas iš šių produktų nesuteikia nemažai šių maistinių medžiagų. Pavyzdžiui, originalūs “Goldfish” krekeriai sudaro tik 2 proc. Dieninės kalcio vertės ir 4 proc. Geležies dienos vertės. “Cheddar Goldfish” suteikia 4 procentus dienos kalcio vertės ir tik 2 proc. Geležies dienos vertės. Šios vertės rodo daugumą skonių.