Dymatizuoti iso-100 ir viduriavimą

Nors maisto papildai, tokie kaip “Dymatize Nutrition” ISO-100, skirti skatinti sveikatą, gali būti šalutiniai poveikiai, kai juos vartoja. Dymatize ISO-100 gali sukelti vieną iš šalutinių poveikių – viduriavimą, tačiau ne visi patirs tokį poveikį. Prieš pradėdami vartoti bet kokius maistinius papildus, pasitarkite su medicinos specialistu.

Kas yra Dymatize ISO-100?

Dymatize ISO-100 yra mažo kaloringumo baltymų milteliai, parduodami kaip sporto mitybos papildas. Dymatize ISO-100 pagamintas iš išrūgų baltymų izoliato, pieno darinio. Išrūgų baltymų izoliatas yra daug baltymų, kuris gali padėti atsigauti. 2010 m. Birželio mėn. “Mityba ir medžiagų apykaita” paskelbtame tyrime nurodoma, kad išrūgų baltymai gali būti veiksmingesni už kitų rūšių baltymą stimuliuojant raumenų baltymų sintezę, kuri skatina raumenų augimą ir atsigavimą.

Ar Dymatizuos ISO-100 sukelti viduriavimą?

Viskas, ką vartojate, gali pažeisti skrandį ir greitai sukelti viduriavimą, o “Dymatize ISO-100” nėra išimtis. Dymatizas ISO-100 gali labiau skatinti viduriavimą, nes jame yra išrūgų, pieno produktų. Visuose pieno produktuose yra laktozės, natūraliai atsirandančio cukraus. Jei esate laktozės netoleravimas, vartojantys pieno produktai gali sukelti viduriavimą, skrandžio sutrikimus, pilvo pūtimą ir kitus neigiamus padarinius. Tačiau išrūgų baltymų izoliatas turi mažesnį laktozės kiekį nei kiti pieno produktai, pvz., Išrūgų baltymų koncentratas, todėl šis vaistas gali kelti mažiau diarėjos pavojų nei kiti baltyminiai milteliai.

Kaip galiu apriboti viduriavimą?

Kad sumažintumėte viduriavimą, Dymatize ISO-100 galite sumaišyti su vandeniu, o ne su pienu, nes vanduo nebūtų papildomos laktozės, o pieno nebūtų. Be to, kartu su “Dymatize ISO-100” galite išvengti didelės pluošto produktų ar magnio papildų vartojimo, nes tai gali paskatinti didesnę viduriavimo riziką.

Dymatizuoti ISO-100 maistinę vertę

Jei nesate tikri, ar Dymatize ISO-100 naudojimas yra vertingas dėl viduriavimo, apsvarstykite produkto maistingumo savybes. Kiekvienoje šio produkto šluostėje yra 106 kalorijų, kurių sudėtyje yra 25 gramų baltymų, be riebalų ir be angliavandenių. Jei jau turite pakankamai baltymų dietoje, vietoj Dymatize ISO-100 galite vartoti kitus maisto produktus. Jei jums reikia daugiau baltymų, tačiau nenorite vartoti “Dymatize ISO-100”, gali būti tinkamų substituteų liesų baltymų šaltinių, tokių kaip kiaušinių baltymai, vištienos krūtinėlės ir jautienos purvinas.