Dydžių skirtumas tarp lakroso kamuolys ir teniso kamuoliuko

Iš pirmo žvilgsnio nėra didelių skirtumų tarp lakroso kamuolys ir standartinio teniso kamuoliuko. Tačiau standartinis teniso kamuolys yra šiek tiek didesnis, o lakroso kamuolys paprastai yra sunkesnis. Daug daugiau reikšmingų skirtumų akivaizdu, kai palyginate jaunesnius teniso kamuoliukus su lakroso kamuoliais. Kaip žaidžiami du sporto šakos, yra susiję su šiais skirtumais.

Anot Tarptautinės teniso federacijos arba ITF, standartinis teniso kamuolys yra 2,575-2,675 colių skersmens. Teniso kamuoliukas yra maždaug 8 colių.

Teniso kamuoliukai paprastai yra gana lengvi. Standartinis teniso kamuoliukas svyruoja nuo 56 iki 59,4 gramų, o tai sudaro maždaug 2 uncijos svorio. Dėl to teniso kamuoliukas atsitraukia daugiau nei lakroso kamuolys.

Siekiant padėti jaunesniems žaidėjams išmokti sporto šakos, teniso gamintojai gamina mažus suspaudimo kamuolius – mažesnio vidinio slėgio kamuoliukus. Yra keturių rūšių rutuliai: 3 etapas – raudoni putų rutuliai, 3 etapas – raudoni standartiniai rutuliai, 2 etapo oranžiniai rutuliai ir 1 etapas – žali rutuliai. Raudonų putplasčio rutuliai turi maždaug 11 colių perimetrą, o raudonojo standarto apskritimo ilgis yra maždaug 9-1 / 2 coliai. Apelsinų ir žaliųjų kamuoliukų apskritimas yra apie 8 colių.

Raudoni putų rutuliai sveria 0,882-1,517 uncijos, o įprasti raudoni rutuliai sveria 1,270-1,728 uncijos. Oranžiniai rutuliai sveria 1,270-1,654 uncijos, o žalieji kamuoliai sveria 1,658-1,817 uncijos.

Reguliuojamas lakroso kamuolys dažniausiai yra apie 7-3 / 4 coliai iki 8 colių. Tai padaro jį arti standartinio teniso kamuoliuko, jaunesniojo oranžinio rutulio ir jaunesnio žaliojo rutulio. Tai yra, tačiau mažesnė negu jaunesnė raudona putoji ir raudona standartinė rutulys.

Lakroso kamuolys yra sunkesnis už standartinį teniso kamuoliuką ir visus jaunesnius mažo suspaudimo kamuolius. Taip yra dėl to, kad “lacrosse” žaidėjai perduoda kamuolį iš lazdos į lazdą ir įklijuoja jį į tikslą. Reguliuojamas lakroso kamuolys paprastai sveria nuo 5 iki 5-1 / 4 uncijos, todėl jis yra daugiau nei du kartus sunkesnis nei standartinis teniso kamuolys ir nuo trijų iki penkių kartų sunkesni už jaunesnius mažo suspaudimo kamuoliukus.

Standartinis teniso kamuolys dydis

Standartinis teniso kamuolys svoris

Junior tennis ball dydis

Jaunųjų kamuolių svoris

Lakroso kamuolys dydis

“Lacrosse Ball” svoris