Dozė astragalo šakniui

Astragalus yra moksliškai žinomas žolynas, kaip Astragalus membranaceus, dažniausiai kaip pieno vikiai ir vietiniai. Jis buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje per amžius, vadinamas Huang Qi. Tai gausus Kinijos dalimis ir žirnių šeimos nariu, šis gausus daugiametis augalas auga iš plaukuotų stiebų, gaminančių mažų gėlių grupes. Didelis geltonas augalas yra augalinių preparatų dalis. Astragalų šaknis gali būti vartojamas vaikams ir suaugusiesiems, tačiau dozė skiriasi priklausomai nuo naudojamo preparato tipo ir individualaus dydžio. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju ar vaistininku, kad gautumėte tinkamą dozę.

Astragalų šaknis yra adaptogenas, padedantis kūnui spręsti įvairius stresoriaus veiksnius, įskaitant cheminį, fizinį ir emocinį stresą. Phyllis A. Balch, “Receptinis vaistažolių gydymui” autorius, teigia, kad jis veikia tam, kad slopintų kai kurias imunines funkcijas, tuo pačiu stiprindamas kitus. Astragalio šaknis yra antioksidantų, kurie padeda pašalinti kenksmingus laisvuosius radikalus. Tradicinėje kinų medicinoje astragalus skiriamas širdies priepuoliui išlaikyti kraujo skysčius. Jis taip pat vartojamas vidurių užkietėjimui ir šlapimo pūslės infekcijoms gydyti, apsaugoti nuo šaltų virusų ir sustiprinti imuninę sistemą po vėžio gydymo. Jis yra vartojamas lokaliai tam tikriems nudegimų tipams gydyti.

Astragalo šaknys gali būti imamas standartizuotu ekstraktu, arbata ar nuoviša, šakniavaisiai, tinktūra ar tepalas, kurių visas yra rekomenduojamos dozės. Suaugusiems Merilendo universiteto medicinos centre siūloma nuo 250 iki 500 mg standartinio ekstrakto 3-4 kartus per parą. 1: 1 skysčių ekstraktas nuo 2 iki 4 ml gali būti imamas tris kartus per dieną, taip pat gali būti nuo 3 iki 5 ml 1: 5 tinktūros. Arbata, kurios sudėtyje yra 6-12 g džiovintos šaknies 12 uncijų vandens, gali būti vartojama tris kartus per dieną, o 500-1000 mg juodųjų šaknų imama 3-4 dienas per dieną. Nudegimams, kaip nurodė gydytojas, naudokite 10 proc. Aktualią tepalą.

Astragalų šaknys turėtų būti skiriamas tik vaikui, kuris yra tiesiogiai prižiūrimas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui, ir niekada neturėtų būti skiriamas vaikas su karščiavimu. Merilendo universiteto medicinos centre teigiama, kad pediatrinė dozė yra apskaičiuojama naudojant standartinę suaugusiųjų dozę, kurios dozė yra 150 svarų. Individualus. Pavyzdžiui, vaikas sveria 50 svarų. Vartos 1/3 suaugusiųjų dozės, o vaikas sveria 35 svarus. Būtų apie 1/4 dozės suaugusiesiems.

Jūs turėtumėte vartoti astragalų šaknų preparatus pilna stikline vandens. “Drugs.com” rekomenduoja su šiuo vaistažoliu vartoti papildomų skysčių, nes tai gali sukelti stemplės ar žarnų užkietėjimą. Nevartokite astragalo šaknų daugiau nei septynias dienas iš eilės, nebent jūsų gydytojas nurodo kitaip. Nevartokite astragalo šaknų, jei esate nėščia, maitinate krūtimi, sunku nuryti ar imunosupresinius vaistus.

Naudoja

Suaugusiųjų dozavimas

Vaikų dozavimas

Atsargumo priemonės