Dinamiškas kojų plotis

Futbolininkas, susižavėjęs kojomis ausyse, tik po jo pregamo įšilimo ištemps dinamiškai ar aktyviai. Dinaminis tempimas skiriasi nuo statinio ar pasyviojo, tęsiasi, nes tai yra judesių serija, kuri atspindi veikimą po ranka. Skirtingai nuo statinių ruožų, kurie dažniausiai yra atvėsusios, dinaminiai ruožai nėra skirti pagerinti lankstumą. Greičiau, dinamiškas išbandymas atliekamas prieš treniruotę ar sportą, siekiant pagerinti jūsų veiklą šioje veikloje.

Kojos kojos ar kojos spygliai, ištempkite vidinį ir išorinį šlaunies raumenis, klubus, artistai, veršelius ir keturkampius. Sporto, kuris reikalauja, kad sportas, pvz., Futbolas, gimnastika ar kova su kova, veikimas gali būti naudingas kojoms. Sėdėti su savo kojomis klubo pločio. Pakelkite vieną koją žemėje, išlaikydami svorį prie savo kojos kulno. Lėtai ir su kontrole, pasukite koją į priekį, nugarai po kūnu ir už tavęs vienu sklandžiu judesiu. Laikykite savo viršutinę kūno dalį pastovia. Kiekvienas sūpynes turėtų pakelti koją arčiau viso jo judesio. Įjunkite sėdynes, tada perjunkite kryptį, pasukite kiekvieną koją į šoną, atgal į centrą ir per savo kūno vidurinę liniją.

Vaikščiojantys lungės išsišakoja beveik visus kojų raumenis: klubus, kvadratus, kumščius ir veršelius. Galite juos atlikti prieš atsparumo treniruotės treniruotę, apimančią statinius lunges. Padėkite rankas ant klubų. Pasukite vieną koją į priekį, sulenkite priekinę koją, kai nusileidžiate nugaros keliu link grindų. Neleiskite, kad priekinis kelio prailgintų pirštus ir neleistų jūsų nugaros keliui paliesti grindų. Centruokite savo svorį virš savo priekinio kulno ir neužtemdę paspauskite sau atgal į stovint. Pasukite nugaros koją į priekį, efektyviai perjungdami puses. Neleiskite vaikščioti plaučių skysčiui ir tinkamai formuoti savo prioritetą.

Šoninės lunges ištempia klubo ir vidines šlaunis. Sportas, pvz., Beisbolas, kuris reikalauja, kad lungingas ir pasiektų rutulį, prieš pradedant žaisti naudotųsi dinamiškomis šoninėmis lunges. Laikykitės savo kojų klubo pločio ir rankų ant liemens. Laikykite pirštus tiesiai į priekį – nepasukite nei pėdos. Pasukite vieną koją į šoną, lenkdami savo kelį, kai ištiesite kitą koją. Neleiskite savo kelio eiti pro pirštus. Centruokite savo svorį per lungingos kojos kulną. Laikydami kojas plačiąja pozicija ir įterpkite viršutinę kūno dalį, svorį grąžindami į abi kojas, kai ištiesite ištvermę. Pasukite svorį į kitą pusę. Alternatyvios pusės sklandžiai, be pristabdymo ar tvirtinimo vienos pozicijos.

Nuolatinės pirštų rodyklės pakelia savo veršelius ir raumenis išilgai blauzdų. Šis ruožas yra naudingas prieš sportinę veiklą, kuri apima vertikalius šuolius, pvz., Krepšinį, arba prieš svorio treniruotę, apimančią kulniuką. Sėdėti su savo kojomis klubo pločio ir jūsų svoris per savo kulniukai. Pakelkite koją kelis colius nuo grindų. Alternatyva tarp pirštų nukreipimo, kad jūsų priekinė tibialis raumenys būtų ištiesti išilgai priekinės blauzdos dalies, o jūsų pirštai nukreipiami link blauzdos, kad ištiestų jūsų veršį. Laikyti judesį skysčio ir kontroliuoti. Iš kiekvienos pusės atlikite 30-60 sekundžių tempimą.

Kojų smailės

Vaikščiojimas Lunges

Šoninės lungės

Pirštų rodikliai