Ausų infekcijos ir druskos vanduo

Ausų infekcija yra skausmingas vidinės ausos uždegimas, dėl kurio atsiranda įvairių nemalonių simptomų. Dažniausias ausies infekcijos gydymas yra antibiotikų, kurie sunaikina bakterijas, sukeliančias infekciją, apvalkalas. Jei nenorite vartoti vaistų, alternatyvūs gydymo būdai, tokie kaip druska, gali palengvinti skausmą ir padėti. Iš pradžių pasikonsultuokite su gydytoju naudokite sūrį.

Priežastys

Ausų infekcija dažnai būna dėl šalčio ar gripo ir veikia vidinę ausį. Kai eustachio vamzdeliai tampa uždegiminiai ir patinę, jie sukelia blokavimą, todėl skystis kaupiasi ausies. Bakterinis skysčio užteršimas gali sukelti ausies infekciją. Jei jūsų uždegimai jūsų adenoidai, esantys greta gerklės, gali sukelti ausų skausmą ir infekciją. Kitas ausų infekcijos tipas vadinamas plaukikų ausimis ir atsiranda tada, kai vandens perneša per ausį į kanalą. Vanduo išlieka jūsų ausies kanale, taigi bakterijos labiau linkusios augti, sukelia infekciją. Druskos vanduo yra potencialiai veiksmingiausias šio tipo ausų infekcijai.

Simptomai

Po ausies infekcijos dažniausiai pasireiškia simptomai. Vaikams simptomai apima ausų skausmą, vilkimą ausimis, miego sunkumą, verkimą, dirglumą, pusiausvyros praradimą, galvos skausmą, karščiavimą, apetito praradimą, vėmimą ir viduriavimą. Suaugusiesiems jaučiamas klausos skausmas, ausų drenažas, sunkus klausos ir gerklės skausmas. Jei skausmas yra sunkus arba trunka ilgiau nei dieną, kreipkitės į gydytoją gydymo metu.

Sūrus vanduo

Druskos vanduo padeda gydyti ausų infekciją, nes druska padeda sumažinti uždegimą nosies ertmėse, tuo pačiu sumažindama skausmą ir kitus vidinės ausų simptomus. Neišmeskite druskos vandens į ausį, tačiau purškite į šnerves, kad sumažintumėte spūstis ir pašalintumėte užterštą skysčio, kuris sukelia ausų infekciją. Kai kurie gydytojai ir alternatyvūs medicinos specialistai siūlo sultinio lašus į ausies kanalą, tačiau nedaro to be gydytojo patvirtinimo. Tai ypač svarbu, jei turite plyštą būgną.

Kaip

Kad jūsų druskos vanduo sumažėtų, ištirpinkite 1/2 šaukštelio. Druskos į 1 puodelį drungno vandens. Išspauskite mišinį į akių lašintuvą arba nosies purkštuvą ir įlašinkite po vieną ar du lašus kiekvienoje šnervėje. Palaukite vieną ar dvi minutes ir labai švelniai pūsti arba įsiurbiate nosį. Energingas nosies pūtimas gali sukelti papildomą ausų skausmą. Kadangi nosis nusiplauna ir pašalins skysčių iš nosies kanalų, ausų infekcijos simptomai turėtų pradėti gerėti.