Ar treniruočių metu treniruojate batus?

Triatlonas tradiciškai prasideda nuo plaukiojančios lenktynių dalies, po kurios eina dviratis ir važiavimo segmentai. Nors dauguma sportininkų pakeičia batus perėjimu į dviračius ir važiuodami, jie paprastai plaukia basomis.

Norint pagerinti jūsų laiką ir likti priekyje pakuotėje, o maudytis, svarbu sumažinti vilkimą. Taigi, batai gali pakenkti jūsų lenktynių charakteristikoms – kuo mažiau papildomo svorio ir audinio nešiojate maudydami, tuo geriau.

Po plaukimo, dauguma triatlonių sukuria sistemą, kad prieš išleidžiant batus būtų nuplaunami visi laisvieji žvyrai, nešvarumai ar smėlis nuo kojų. Priešingu atveju šie nedideli gabalai gali sukelti kažkokį dviratį ir dar daugiau paleisti. Norėdami išvalyti kojas, uždėkite kvadratinį “Tupperware” konteinerį arba kibirą, užpildytą vandeniu jūsų pereinamojo laikotarpio zonoje, arba atidėkite rankšluostį tam tikslui.

Kai kuriomis sąlygomis yra galimybė neopreno plaukti kojines su kulkšnėmis, kurios tinka po jūsų sauskelne. Jei per lenktynes ​​vykstantis vanduo per daug peršalęs arba tarp plaukimo ir dviračio perėjimo yra uolus paviršius, gali būti verta prarasti vilkimo kojines. Daugelyje triatlono ir plaukimo parduotuvių galite rasti neopreno plaukimo kojines. Būtinai ieškokite kažko, kad tilptų kuo geriau, kad sumažintų vilkimą.

Jei nuspręsite nešioti plaukimo kojines, galite paspartinti savo pereinamąjį laiką sutepdami kojas, prieš pradėdami naudoti kojines, o tai padės sumažinti trintį. Yra tam tikrų produktų, specialiai sukurtų šiam tikslui, tačiau taip pat dažnai dirba alyvos ir virimo purkštuvai. Be to, tai padeda įdėti kojines prieš jūsų sauskelnes. Tokiu būdu perėjimo metu galėsite iš pradžių pašalinti savo natūralų plunksną ir sukurti maksimalų ловкость kojinių pašalinimui.

Sumažinti vilkite

Praplaukite kojas

Plaukti kojinės

Plaukioti dviračiu pereiti