Ar kokosų aliejus padeda skydliaukei?

Pagal “Coconut Diet” tinklalapį, nepakankama skydliaukės liga, būklė, vadinama hipotiroidizmu, yra auganti epidemija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Įprastos medicininės procedūros gali padėti sumažinti hipotirozės pasekmes, tačiau reikia ilgalaikio gydymo. Kokosų aliejus yra alternatyvus gydymo būdas, kuris padeda sustiprinti skydliaukės veiklą. Kokosų aliejaus poveikis hipotirozei yra ginčytinas. Paprastai gydytojai remia vaistų vartojimą, tuo tarpu natūropatiniai gydytojai gali pasisakyti už jų vartojimą. Prieš bandydami gydyti skydliaukės būklę, kreipkitės į savo gydytoją.

Efektai

Kokosų aliejus yra kepimo aliejaus rūšis, sudaryta iš vidutinės grandies riebalų rūgščių, sveikesnė riebalų rūgščių pasirinkimas. Pagal “Coconut Diet” svetainę, augaliniai aliejai laikui bėgant pažeidžia skydliaukės ląsteles. Dėl to slopina hormonų skydliaukės gamybą. Skydliaukės hormonai padeda reguliuoti metabolizmą, kūno temperatūrą, nuotaiką, širdies ritmą ir kitas kūno funkcijas.

Privalumai

Skydliaukės infekcijos duomenys rodo, kad kokosų aliejus gali sumažinti hipotiroidizmo poveikį, pvz., Nuovargį ir lėtą metabolizmą. Padidėjęs metabolizmas padės greičiau numesti svorį arba padės išlaikyti dabartinį svorį. Be to, “Coconut Diet” tinklalapyje paaiškinama, kad kokosų aliejus padeda padidinti bazinę kūno temperatūrą, sumažindamas šaltą jautrumą. Šaltas jautrumas yra kitas įprastas skydliaukės nepakankamo aktyvumo simptomas.

Įrodymai

Nors kokosų aliejus gali padėti sušvelninti skydliaukės nepakankamumo simptomus, ekspertai teigia, kad nėra kokių nors mokslinių įrodymų, kurie patvirtintų kokoso aliejų, kaip hipotirozės gydymo būdą. Lėtas metabolizmas yra hipotirozės poveikis, o ne tiesioginė būklės priežastis. Mayo klinika taip pat teigia, kad kokosų aliejus nėra įrodytas skydliaukės hormonų stimuliavimo metodas.

Prevencija / Sprendimas

Jei įtariate, kad turite skydliaukės nepakankamumą, žr. Endokrinologą kraujo tyrimams. Kai kuriais atvejais jums gali būti atliekamas skydliaukės įsisavinimo skenavimas, siekiant išmatuoti, kaip gerai jūsų skydliaukė įsisavina jodą. Hipotireozė dažnai yra visą gyvenimą trunkanti būklė, kuri reikalauja nuolatinio gydymo ir retkarčiais išbandyti. Gydymą sudaro skydliaukės hormonų pakaitalai, tokie kaip Synthroid arba levotiroksinas. Paprašykite savo gydytojo, prieš pradėdami vartoti kokosų aliejų skydliaukei, nes papildai gali pakenkti recepto hormonų pakeitimams.

Apsvarstymai

Skydliaukės informacija paaiškina, kad kokoso aliejaus vartotojai kartu su skydliaukės hormonų pakeitimo vaistais gali iš tiesų gauti overactive skydliaukės ar hipertireozės. Hipertiroidizmas pasireiškia tada, kai skydliaukė gamina per daug hormonų. Jums gali pasireikšti greitas svorio kritimas, nuovargis, nerimas, šilumos jautrumas ir nemiga. Todėl skydliaukės informacija rekomenduoja ir toliau reguliariai atlikti kraujo tyrimus, siekiant užtikrinti, kad jūsų skydliaukės nepakankamai stimuliuotų hormonų pakaitalai, naudojant kokoso aliejų.