Ar eina atsikratyti riebalų nugaros ir skrandžio riebalų?

Dėl įvairių priežasčių riebalai ir skrandžio riebalai gali kauptis jūsų kūnui dėl netinkamos dietos, neveikimo ar netgi genetikos. Nors jūs negalite pasinaudoti atsikratyti riebalų iš vienos srities, tai gali padėti jums prarasti svorį. Vaikščiojimas yra naudingas būdas deginti kalorijas ir riebalus iš viso kūno, įskaitant skrandį ir nugarą.

Vaikščiojimas yra aerobinio pratimo forma. Tai reiškia, kad jūsų širdies ritmas virsta ir padeda sudeginti kalorijas ir riebalus. Kai derinate vaikščiojimą su sveika ir mažai kaloringa dieta, galite prarasti svorio iš savo kūno, įskaitant nugaros ir skrandžio. Važiuokite maždaug 30 minučių per dieną, norėdami sudeginti kalorijas, pagerinti širdies sveikatą ir numesti svorį. Pasivaikščiokite su draugais, atlikdami savo treniruotę socialine veikla.

Vaikščiojimas gali būti labiausiai aerobiškai intensyvus pratybų būdas, bet vis tiek degina kalorijas pastoviu tempu. Pasivaikščioję tik 2 mylimis per valandą, vis tiek galite deginti 181, 227 ir 272 kalorijas per valandą, jei šiuo metu sveriate atitinkamai 160, 200 arba 240 svarų. Naudojant sveiką mitybą, tai turėtų padėti jums prarasti apie 1 svarą per savaitę.

Naudokitės intervalų treniruočių, kad galėtumėte daugiau išnaudoti savo pragyvenimo treniruotę – ir greičiau sudeginkite, kad nugaros ir pilvo riebalai. Intervalo mokymas yra tada, kai dirbate vidutiniu tempu, o po truputį padidinkite treniruotės intensyvumą. Taigi, jūs galite pasivaikščioti vienai minutėle, tada vaikščiokite 30 sekundžių. Įtraukti bėgiojimą, o ne vaikščioti į galingą treniruotę. Keičiant savo tempą, per trumpesnį laiką bus sušaldomos daugiau kalorijų.

Nors jums gali būti pagunda atlikti daugybę sėdynių, atsikabinimo ir atraminių liftų, kad sudegintų nugaros ir skrandžio riebalus, tai neveiks. Taškinis sumažinimas tiesiog neveikia: jūs negalite deginti riebalų iš vienos konkrečios jūsų kūno dalies, vykdydami pratimus, kurie tonas jūsų probleminę sritį. Galite atlikti tonizuojančius pratimus, kad įtvirtintumėte nugaros ir skrandžio raumenis, kurie suteiks jums tam tikrą išvaizdą, kai riebalai išnyks, tačiau jie neuždega riebalų. Aerobinis pratimas – pavyzdžiui, vaikščiojimas – yra vienintelis būdas pasiekti savo svorio mažinimo tikslus.

Vaikščiojimo privalumai

Kalorijos sudegintos

Intervalo mokymas

Vietos mažinimas